lahiokunnostajat-uusilogo

Fenestra

TULOKSET

Tulospalvelu

21 kg Aloittelijat
1. Kaijus Juusela - Vantaan Sampo
2. Eelis Hilkamo - Porvoon Weikot

25 kg Aloittelijat
1. Arttu Luojus - Vantaan Sampo
2. Niklas Gillberg - Helsingin Tarmo
3. Erkki Iisakka - Karkkilan Urheilijat

30 kg Aloittelijat
1. Topias Laukkanen -Lappeenrannan Työväen Urheilijat
2. Samu Luojus - Vantaan S ampo
3. Kasperi Stenius - Järvenpään Voimailijat
4. Eemil Vento - Porvoon Weikot

35 kg Aloittelijat
1. Roni Nerman - Helsingin Tarmo
2. Vladislav Shavyrin - Popinniemen Isku
3. Santeri Sigvart - Popinniemen Isku

38 kg Aloittelijat
1. Toivo Haikonen - Järvenpään Voimailijat
2. Väinö Haikonen - Järvenpään Voimailijat

28 kg Tytöt
1. Iita Pakkanen - Porvoon Weikot
2. Minka Paajanen - Porvoon Weikot

35 kg Tytöt
1. Tara Vesala - Helsingin Tarmo
2. Mia Vainio - Helsingin Paini-Miehet
3. Janette Ylisoini - Keravan Urheilijat
4. Miisa-Maija Lassila - Porvoon Weikot

49 kg Tytöt
1. Jenna Mustonen - Vantaan Sampo
2. Iini Enlund - Helsingin Paini-Miehet
3. Amalia Pere - Helsingin Paini-Miehet

25 kg 10 v 
1. Robi Kristjuhan Kristjan Palusalu
2. Pauli Iisakka - Karkkilan Urheilijat
3. Antton Jyrkkänen - Hyvinkään Painiklubi
4. Tuukka Pulkkinen - Lappeenrannan Työväen Urheilijat
5. Lenni Laamanen - Järvenpään Voimailijat

28 kg 10 v 
1. Tatu Pulkkinen - Lappeenrannan Työväen Urheilijat
2. Jesse Mustonen - Vantaan Sampo
3. Timi Vesala - Helsingin Tarmo

30 kg 10 v 
1. Juhan Kristjuhan - Kristjan Palusalu
2. Rasmus Vehmaa - Lappeenrannan Työväen Urheilijat
3. Aleksi Mattila - Hyvinkään Painiklubi

34 kg 10 v
1. Rasmus Axelsson Helsingin Haka
2. Luka Kajanne - Ylä-Tikkurilan Kipinä
3. Tarmo Tuominen - Kotkan Painimiehet
4. Otso Pere - Helsingin Paini-Miehet
5. Oliver Sällström - Porvoon Weikot

37 kg 10 v
1. Ukko Pakkanen - Porvoon Weikot
2. Veeti Kajanne - Ylä-Tikkurilan Kipinä
3. Topi Iisakka - Karkkilan Urheilijat
4. Tuure Anttila - Popinniemen Isku

40 kg 10 v
1. Otto Sällström - Porvoon Weikot
2. Ukko Happonen - Järvenpään Voimailijat
3. Elmer Lappalainen - Popinniemen Isku
4. Roope Mankinen - Helsingin Paini-Miehet

50 kg 10 v
1. Luukas Tuomimäki - Helsingin Paini-Miehet
2. Vihtori Kovanen - Popinniemen Isku

32 kg 13 v
1. Teo Laitila - Vantaan Sampo
2. Nestori Hirvonen - Porvoon Weikot
3. Otto Laaksonen - Porvoon Weikot
4. Sampo Varpio - Porvoon Weikot
5. Georg Lumila - Abergi Paini Club
5. Joona Hakola - Järvenpään Voimailijat

35 kg 13 v
1. Jesse Mäkelä - Popinniemen Isku
2. Robin Lumila - Abergi Paini Club
3. Veeti Laakso - Kotkan Painimiehet
4. Kasperi Karppinen - Viipurin Voimailijat
5. Veeti Pulkkinen - Lappeenrannan Työväen Urheilijat
6. Niko Hyvänen - Popinniemen Isku

41 kg 13 v 
1. Kasperi Kauhanen - Porvoon Weikot
2. Aleksi Tuukkala - Ylä-Tikkurilan Kipinä
3. Santtu Räsänen - Janakkalan Paini-Ilves
4. Atte Soudunsaari - Järvenpään Voimailijat
5. Aapo Tuomimäki - Helsingin Paini-Miehet
6. Ilari Rekonen - Popinniemen Isku

45 kg 13 v 
1. Alex Suontakanen - Ylä-Tikkurilan Kipinä
2. Leevi Simojoki - Ylä-Tikkurilan Kipinä
3. Isak Geisor - Porvoon Weikot

48 kg 13 v
1. Riki Leskinen - Järvenpään Voimailijat
2. Ron Siren - Kotkan Painimiehet
3. Elmeri Marttonen - Kirkkonummen Urheilijat
4. Eetu Kristèn - Porvoon Weikot

60 kg 13 v 
1. Pietari Pohjolainen - Helsingin Haka
2. Jukka Ylisoini - Keravan Urheilijat

37 kg 17 v
1. Tino Ojala - Helsingin Haka
2. Toivo Tuominen - Kotkan Painimiehet

45 kg 17 v
1. Aaron Karasti - Lappeenrannan Työväen Urheilijat
2. Julius Manninen - Järvenpään Voimailijat
3. Rasmus Häggström - Kirkkonummen Urheilijat
4. Vladik Anohins - Vantaan Sampo

53 kg 17 v
1. Evert Rosenström - Vantaan Sampo
2. Hermanni Grönroos - Lappeenrannan Työväen Urheilijat
3. Veikko Länsikunnas - Hyvinkään Painiklubi

60 kg 17 v
1. Arthur Chamba - Popinniemen Isku
2. Lauri Korkee - Ylä-Tikkurilan Kipinä
3. Jiri Toiva - Vantaan Sampo
4. Patrick Österlund - Porvoon Weikot
5. Sakari Marttonen - Kirkkonummen Urheilijat

67 kg 17 v
1. Roger Ahlgren - Porvoon Weikot
2. Roni Puustelli - Popinniemen Isku
3. Sampsa Kotamäki - Karkkilan Urheilijat
4. Ilja Vanhala - Popinniemen Isku
5. Jaakko kettunen - Popinniemen Isku

75 kg 17 v
1. Sebastian Ahlgren Porvoon Weikot
2. Jesse Lindholm - Karkkilan Urheilijat

81 kg 17 v
1. Leo Flinkman - Porvoon Weikot
2. Rasmus Halttunen - Helsingin Tarmo

KUTSU

Ajankohtaista

12.10.2017
AVOIMET TUL:N VAPAAPAININ MESTARUUSKILPAILUT...
30.08.2016
Porvoon Weikot on ottanut...
21.01.2015
VERKKARIT, PAIDAT JA PIPOT   Maksu seuran...
lokakuu 2017
M T K T P L S
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5